O mnie

Cześć,

mam na imię Rafał.

Moją pasją jest przekazywanie wiedzy produktowej w angażujacy sposób – który zaciekawi odbiorców oraz ułatwi zrozumienie prezentowanych treści.

Natomiast moim celem jest usprawnienie pracy działu handlowego z zakresu rozumienia wizji firmy oraz jej produktów, co w konsekwencji wyróżni firmę na tle konkurencji.

Co mnie wyróżnia?

Pasja

Pasja do poznawania najważniejszych cech i wizji produktów oraz opracowywania przekazu i strategii szkoleń. Pasja do prowadzenia angażujących warsztatów produktowych, dopasowanych do odbiorcy i pełnych przykładów podkreślających korzyści wynikające z użycia produktów. 

Doświadczenie

Pracując dla trzech wielkich korporacji  w ciągu ostatnich lat byłem odpowiedzialny za wprowadzanie  nowych produktów na rynek, zarządzanie efektywną komunikacją produktów z segmentu premium oraz szkolenia z wiedzy produktowej dla zespołów sprzedaży.

 

Dlaczego założyłem JointVision?

Swoje doświadczenie w zarządzaniu komunikacją marketingową i opracowywaniu narracji produktowej zdobyłem pracując dla trzech, międzynarodowych firm z trzech różnych branż. Po pięciu latach pracy zdałem sobie sprawę z tego, że moja wiedza i doświadczenie może przydać się w niemal każdej organizacji. 

Dlatego zdecydowałe się założyć firmę JointVision, która specjalizuje się w porządkowaniu narracji produktowej i realizacji szkoleń produktowych przeznaczonych dla zespołów sprzedażowych.

Napisz, aby umówić się na bezpłatne konsultacje!